Отзывы о работе нотариуса Кара Александра Александровна

3.8
26 отзыва
Наталія
Купували квартиру, договір робили у нотаріуса Кара Олександри Олександрівни, мені було приємно і спокійно, бо все перевірили заздалегідь, на угоді все чітко, швидко з поясненнями питань, які нас турбували, буду рекомендувати контору, бо сама ще звернусь для продажу свого майна.
Наталія
Купували квартиру, договір робили у нотаріуса Кара Олександри Олександрівни, мені було приємно і спокійно, бо все перевірили заздалегідь, на угоді все чітко, швидко з поясненнями питань, які нас турбували, буду рекомендувати контору, бо сама ще звернусь для продажу свого майна.
Катерина
Не повертають квитанцію за сплачений 1% пенсійний фонд
Роберт
Схемщики! Оформлюють угоди по заниженій оцінці, продавцю нерухомості потім податкова до нарахувала податки і штрафні санкції. Жах!
Віктор
Дуже дякую Вам Олександра Олександрівна, за Ваш професіоналізм, нам дуже сподобалось з Вами працювати, ви дуже порядна і чесна людина , на сьогоднішній день це велика рідкість!!!
Сергій
Все швидко та професійно! Рекомендую кантору!
Наталія
Організація - супер!!! Компетентність і професійність на найвищому рівні. Дякую Вам і рекомендую іншим!!!
Олександр Петрович
Укладали договір купівлі-продажу у нотаріуса Кара О.О. на Саксаганського. Дуже задоволені роботою нотаріуса та взагалі співробітниками контори, все дуже професійно, швидко та зручно!!!! Рекомендую!
Володимир
Дуже дякуємо Вам Олександра Олександрівна, Ви нам посвідчували договір сьогодні, нам дуже сподобалось, настільки все організовано і професійно!!! Рекомендуємо усім!!!
Євген
Шановна, Олександра Олександрівна, дуже дякуємо Вам, на угоді все пояснили простою мовою, відповіли на всі питання, дуже швидко та якісно здійснили купівлю квартири в офісі на Саксаганського. Велика подяка!

Добавить свой отзыв