Отзывы о работе нотариуса Могилевич Лилия Васильевна
Аліна
Такого хамовитого нотаріуса ще слід пошукати. Написали заяву в Нотаріальну палату України.
Олена
Професіонал своєї справи. Не розумію невдоволених відгуків, я приходила з чоловіком, ми обоє переселенці, і коли пані дізналася про це, то ніякої дивної чи поганої реакції не було, навіть навпаки)) Ввічлива та адекватна, точно звернемося ще не раз)
Світлана
Жахлива людина,як тільки почула,що ми не місцеві,то почала обличчя відвертати, може просто лінива та не хоче працювати. Смердить в конторі як біля бару.
Кирило
Лілія Василівна чудовий фахівець своєї справи
допомогла та порадила вірне вирішення питання
послухала нас та приїхала швидше на роботу оскільки ми спішили і часу було обмаль
звернувся вперше, але надалі буду звертатись тільки до цього фахівця
дякуємо
Олег
Жахлива та лінива жінка, робити свою роботу не хоче,у приміщені погано пахне цигарками. І це приватний нотаріус. Краще шукати іншого,ніж звертатись до цієї невчеми