Отзывы о работе нотариуса Кохан Оксана Владимировна

3.4
5 отзыва
Олена
Підкажіть номер мобільного за яким можна з вами зв?язатись .
Саша
Все супер мені подобаєця її робота
Аліна
Приходиш до приватного нотаріуса, щоб зробили якісно і з нормальним відношенням а отримуєш Оксану Володимирівну, яка строїть з себе пуп Землі! Платиш гроші, щоб почути якісь притензії а потім зі словами «давайте успокоїмося» починає ще більше нервувати!
ім'я
Олександр сам ти бидло
Олександр
Не зважаючи на те, що ніби і платиш їй кошти, поводить себе як бидло. Не гайте час.
николай
прошу вас перезвонити

Добавить свой отзыв