Отзывы о работе нотариуса Хоменко Татьяна Леонидовна
Ольга
Дякую !Нотаріусу !!все дуже чудово пройшло тепер рекомендуватиму тількі Вас ! І до зустрічі
Ірина
Гарні враження. Все дуже якісно, швидко та професійно
Ольга Коваленко
Нотаріус зробила все дуже професійно , дякую за допомогу , звертатимусь тепер тількі до вас, і всім вас, буду рекомендувати .
Олена
Все супер ! Дуже все швидко та професійно !!