График работы и приема могут измениться! Предварительно уточните по рабочему телефону нотариуса Кабисова Ю.Т.
Отзывы о работе нотариуса Кабисова Юлия Тенгизивна
Милена
Никогда нет на месте, несмотря на указанные часы приема. Это непрофессионально.
Чуйко Олексій
Дуже непрофесійно. Два рази повідомляла недостовірні дані про ділянку для садівництва, які ніби встановила, мені доводилося встановлювати. що уе не так. Три рази відправляла мене за оформленням і справками, при цьому послідовно: тобто для оформлення треба те; приніс - а ще тепер треба те (замість того, щоб зрасу сказати все, що треба). Потім ще треба те (а в конторі, де я брав останню справку мені сказали, що вона зовсім не потрібна і нотаріус вигадує, але дали), а коли приніс останню справку заявила, ща оформити можна тільки через суд. На питання, чого так відповіла "Ви не знаєте законів". Я почитав закони і повернувся до неї з вимогою дати мені письмову відмову в оформленні (а нотаріус забов'язаний або оформити, або дати письмову відмову), і тоді нарешті чудовим чином з'ясувалося, ща все можна оформити і без суду.
Тож якщо є хоч якасть непевність у справі, до цього нотаріуса не можна.
Оставьте отзыв о работе нотариуса. Для этого оценить работу от 1 до 5 и заполнить форму ниже: