Отзывы о работе нотариуса Гринько Ангелина Павловна
Наталі
Неодноразово звертаюсь, завжди на вищому рівні! Рекомендую!
Анна
Кваліфікований нотаріус , який вирішив моє питання дуже швидко та кваліфіковано.
Анна
Кваліфікований нотаріус , який вирішив моє питання дуже швидко та кваліфіковано.
Татяна
Дуже вічливо надали консультацію. Вирішили мені питання. Рекомендую!
Зіна
Оформлювала спадщину у цього нотаріуса, залишилась задоволеною.
Буду рекомендувати
Ксенія
Не знаю хто з них Гринько але жінка під сходами поводиться так ніби ми всі гівно не вчене а вона королева. Ще й зробила не ту справку що потрібно і не бере слухавку