Отзывы о работе нотариуса Пушняк Милена Олеговна

4.6
17 отзыва
Марк
Все чудово! Дякую!
Юрій
Дякуємо за гарну консультацію
Віталій
Швидко коректно отримав відповіді на всі питання.
Олександр
Найкращий нотаріус у місті і області! Без перебільшень. Зараз субота і я зробив доручення. Величезне дякую! Рекомендую від щирого серця нотаріса
Вдячний клієнт
Доброго дня. До нотаріуса попав випадково, зайшов до найближчого , що поруч із воєнкоматом. Поки чекаю на свої копії натрапив в Інтернеті на ці коменти. Хочу підтвердити слова Валентини, що у нашому Вишгороді дуже важко знайти нотаріуса, який займається спадщиною. Нотаріуси або зайняті, бо черга на рік наперед, або немає на місці, або не займаються спадщиною. Я сам побігав поки оформив у 2015 році. Тут велике щастя, коли вже натрапив на того нотаріуса, хто займається спадщиною. І скаржитися на нотаріуса, який в перспективі буде займатися спадщиною (можливо!) ніхто не буде. Бо не так вже багато нотаріусів, щоб з ними сваритися. На одного поскаржишся, інший дізнається і ти вже в чорному списку нотаріусів. В державну контору йти не раджу з власного досвіду. Відношення раз, волокіта два, дуже довго все три. Їх там наче спеціально обучають бути нелюдами. І під кінець - спасибі велике цьому нотаріусу Пушняк М.О. Дійсно все швидко, ввічливо. І тут є цукерки) Бажаю всім гарного дня! Слава Україні!
Потенційний клієнт
(продовження)___ Валентино! А Ви досі не знаєте, що слід робити, коли Вам безпідставно відмовляють у Ваших законних правах і інтересах?
Потенційний клієнт
1, Майже всі дуже вдячні, а дали лише по 4 зірочки. 2. Майже всі відгуки в одинь день - 12.12.2023 3. Валентина (14.03.23) не має брехати що за пів року встигла обійти та отримати відмови від 2-х - 3-х десятків нотаріусів, то дуже важко дуже Валентино! А Ви досі не знаєте, що слід робити, коли Вам безпідставно відмовляють у Ваших законних правах і інтересах?
Потенційний клієнт
(продовження)___ Валентино! А Ви досі не знаєте, що слід робити, коли Вам безпідставно відмовляють у Ваших законних правах і інтересах?
Валентина
Була на прийомі з приводу спадщини. Отримала гарну консультацію. Перед цим обійшла всих нотаріусів у Вишгороді і всі під різними причинами відмовили елементарно надати консультацію. Рекомендую нотаріуса. Є людяність і відповідний досвід. Дуже кваліфікований спеціаліст
Анастасія
Дуже грамотний досвідчений кваліфікований нотаріус. Скрупульозно та відповідально підходить до роботи, тому із задоволенням звертаюсь до Мілени Олегівни за допомогою вже далеко не перший раз. Як завжди, приємно вражена результатом роботи та вмінням спілкуватись з клієнтом

Добавить свой отзыв