Отзывы о работе нотариуса Пивняке Наталья Станиславовна
Ольга
не рекомендую звертатись до цього нотаріуса. Уникає контакту з ВПО (підозрюю, що через свою некомпетентність) Заяву про прийняття спадщини подали в державну контору, ця нотаріус переслала заяву поштою в невідому нам контору в Донецькій області. Наше місто в зоні бойових дій. Ми виїхали не для того, щоб повертатись в небезпеку.
Лариса
Не рекомендується
Максим
Рекомендую! Дуже приємна і чуйна людина!
Віра
Рекомендую. Дуже добра людина.
Ростислав
Не рекомендую