Отзывы о работе нотариуса Юзва Виктория Яковлевна

1.9
7 отзыва
Віта
Не рекомендую,не коректна поведінка нотаріуса,жінка здається має маразм,лізе не у свою справу,дає рекомендації які навпаки шкодять,хамить,навчає як жити,всюди пхає свого носа,потрібно провести перевірку на достовірність її дієздатності і психологічного стану. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Світлана
Це не нотаріус ... це якийсь жах!!!! Це баба базарна. Вона взагалі мені відмовила надавати послуги нотаріуса. Не рекомендую!!!!!
Анна
Не коректна поведінка, замість професійного надання інформації щодо питання, почала лізти не в своє діло з порадами та застереженнями, які її як нотаріуса Не мають хвилювати. Не професійний перехід на особисте.
Ігор
Не рекомендую
Ігор
Не рекомендую
Вікторія
Жахливе хамське ставлення
Віталій
Задоволений на 100%

Добавить свой отзыв