Отзывы о работе нотариуса Белинский Игорь Иванович

2.3
16 отзыва
Степан
Відверте бидло, відсутнє будь-яке розуміння особистих кордонів, ейджизм та відверте хамтсво - основні риси цього персонажа. Не рекомендую мати будь-які справи з цією людиною.
Леся
Бидло а не нотаріус
Ігор
Як був хамовитим і зарозумілим державним нотаріусом, таким самим залишився і приватним. Така людина не змінюються.
Сергій
Звичайнісіньке чмо
Юлія
Не професійний! Не рекомендую! Не витрачайте свій час на нього!
Анна
Хамовитий та зарозумілий. Ніякого сервісу,враження ,що він працює безкоштовно . Думаю,що має проблеми з психікою. Працівники нічим не кращі . З такими людьми справи більше мати не хочу!!!
Ольга
Пихатий індюк, який собі вирішив, що він пуп землі. Не ввічливий, грубіян, перебиває, тикає, про кордони особистості точно не чув. Нікому не раджу мати з ним справу. Ви, клієнти, заслуговуєте на якісні нотаріальні послуги і не зобов?язані терпіти глум того пузатого дядька. Щодо ціни, то найвищі, а якість прийому громадян – найнижча.
Тарас
Він просто бик з Суд Вишні, дикий
Христина
Хамло, мудак, не рахується з людьми і не поважає людей. Не рекомендую ні в якому разі
Svytlana
що робити ,була в цього нотаріуса,то нормально було, а тут відгуки жесть просто......до кого тоді

Добавить свой отзыв