Отзывы о работе нотариуса Филиппенко Елена Геннадиевна

2.8
4 отзыва
Іван
Перша консультація все добре. Сподобалось.
Олександр
Дуже кваліфікована спеціалістка в юридичних питаннях. Ніколи протизаконною діяльністю не займалась. Всі які угоди були, проводжу тільки в неї
Діана Велика
Чорний нотаріус обходьте стороною, підробляє документи !!!!!!
Kyzmenko_Sergei
Берёт деньги а работу не выполняет, шарашкина контора

Добавить свой отзыв