Отзывы о работе нотариуса Буланкина Светлана Николаевна
Олександр
Жахливе видовище що такі нотаріуси є і обслуговування гірше з яких тільки зустрічав не рекомендую цю особу тим хто планує провести якісь рішення по документах жах гниле существо є люди як люди обясне поясне ввічливі все перевірки сама не тільки той хто продає щось мусе перечитати правильність значить така яку не рекомендую івсе
Олександр
Позвонил узнать цены ,сказала приезжайте скажу. На ответ я в Киеве ,а вы в Гадяче ответила -всего доброго
Валентина
Дуже вдячні Світлана Миколаївні за виконану роботу по переоформлені спадщини.Дуже ввічлива людина,працює чітко,професіонально,без зволікання,можна записатися на прийом онлайн,що дуже зручно.Рекомендую.
Альона
Взагалі жахливе відношення до людей! Нотаріус невірно склала документ (довіреність). Нам надіслали зразок довіреності, який ми пропонували в точності набрати цій "дамі". Вона відповіла, що з чужими телефонами вона не працює і знає краще що і як писати (сказала які дані повіреної особи прописати). Коли документ вже був набраний на комп'ютері, ми просили сфотографувати його і надіслати для перевірки вірності, вона почала спішити (говорити, що вона зайнята) і завіряти нас в тому, що в документі все вірно і ніяких претензій до нас не буде. Коли ми вже вийшли і все ж таки надіслали документ на перевірку, виявилося, що не вистачає даних паспорту повіреної особи. Хоча в прикладі довіреності все це вказувалося. Ми повернулися до неї, щоб переробити документ, проте, ця "дама" почала нам хамити і казати, що ми порушуємо закон, а ця довіреність повністю вірна і переробляти немає чого. Моєму обуренню немає межі! Заплативши 600 грн, необхідно було йти переробляти документ у іншого нотаріуса за таку ж суму!!! Категорично не рекомендую цього нотаріуса! Краще зекономити свої гроші і нерви, і сходити до когось іншого!