Отзывы о работе нотариуса Майстренко Ирина Валерьевна
Попова Наталія
Не хочу нікого образити,але якщо ви попадете на прийом до Іриночки Валериївни,не пошкодуєте!Знаю її з 2013 року.І скажу вам чесно,ні разу не пошкодувала. Якщо з певних причин не може допомогти,то обов'язково роз'яснить що,де і як можна зробити аби все було законно. Я можу довго описувати чесноти Ірини Валеріївни,але... Краще вже прийдіть і впевніться.Казуть що якщо ти гарна людина,то тобі зустрічаються такі ж. Я вдячна цій тендітній,мілій,привітній дівчині!Іриночка Валеріївна, дякую за все що ви для нас робите!Нехай вам Боженька допомогає за ваші добрі справи!Не всі такі віддані своїй справі!????????????????
Тетяна
Щиро дякую Ірині Валеріївні за високопрофесійну роботу в оформленні документів! Зручний час роботи, швидко, високопрофесійно, комунікабельна та надзвичайно приємна людина. Щиро дякую! РЕКОМЕНДУЮ!
Тетяна
Вважаю, що дана програма працює не вірно. Я надзвичайно вдячна Ірині Валеріївні за роботу, пишу щирий відгук, тримаю 5 зірок, а програма видає 3. Так не може бути!
Олесадр Федорович
Треба оформити спадщину по заповіту.
Коли,в який час і по якій адресі можна
під'іхати?
Тетяна
Дуже рекомендую! Професійно та швидко оформила всі документи по спадщині. Планую звернутися до цього ж нотаріуса для продажу майна .