Отзывы о работе нотариуса Фесенко Анатолий Алексеевич
Оксана
Очень благодарна ВАМ за профессиональный подход к делу, ВЫ настоящий профессионал, очень скрупулёзно отнеслись к решению моего вопроса!!! Спасибо ВАМ огромное
Ірина
Дуже скрупульозно вивчає документи, дає вичерпну професійну консультацію, гарний спеціаліст
Микола
Плюс в карму)
Артем
Дякую за людське розуміння і відношення. Це важливо сьогодні. Питання вирішено оперативно.
Світлана
Не раджу ніколи в житті зв'язуватися з цією людиною. Хамське відношення за ваші ж гроші, помилки в документах. Тут вас не запросять присісти, навіть якщо ви - літня жінка, а ще й накричать і доведуть до сліз. В місті є інші нотаріуси, які професійно і без нервів вирішать всі питання.
Людмила
Я військовослужбовець. Велика дяка нотаріусу, бо він єдиний погодився вийти на роботу у неділю і завірити копії моїх документів. Чого не не скажеш про інших нотарісів Путивля. І приємно, що володіє державною мовою .
Виктор
Покупка дома за е-сертифакт: консультации и сопрождение моих действий от момента фиксирования уничтожения моего дома, прекращения собственности на дом, бронирования денег по е-сертификату и заключения договора покупки нового дома. Большая благодарность.
Елена
Все отлично. Советую обращаться.
Марина
Дуже швидко, якісно та професійно підготував документи, високий рівень роботи залишив приємне враження
Федір
Все супер