Капранчук Оксана Володимирівна

Приватний нотаріус

Номер свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю № 6881.
1.0
2 відгука

Капранчук О.В. працює в м. Радомишль.

Контактна інформація:

Робочий телефон: (04132) 4-24-66, 4-22-96

Адреса: Житомирська обл., Радомишльський р., м. Радомишль, 12201, вул. Старокиївська, 1/26,


Місто/область: м. Радомишль (Житомирська область)
Район: район Центр

Графік роботи:

Понеділок08:0020:00
Вівторок08:0020:00
Середа08:0020:00
Четвер08:0020:00
П'ятниця08:0020:00
Зараз відкрито
Субота08:0020:00
Неділя08:0020:00

Записатись на прийом
до нотаріуса

Мапа проїзду

Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону нотаріуса Капранчук О.В.


Відгуки о роботі нотаріуса Капранчук Оксана Володимирівна

Альона
Повністю згідна з попереднім коментарем , взагалі не змогла потрапити ,подзвонити ,коли хотіла запитати на місті мені нагрубили і сказали закрити двері !черга за пів року !по блату отримала посаду і користується службовим становищем
Олександр
Людина не на своєму місці. Приходить на роботу пізно, коли уже зібралася велика черга людей. Приймає за робочий день аж 2 чоловіка максимум, довго і нудно. Використовує своє службове становищє для самозбагачення, ганяючи клієнтів туди сюди. Державну посаду обернули у досить прибутковий бізнес. Працюють усією сімєю. Мати нотаріус Капранчук О.В., син з нею поруч консультує та приймає людей теж( надає послуги по суду, бере підряди на землю і т.д), іще двоюрідна сестра нотаріуса теж там крутиться як може, Ірина Глушакова. І бізнес цвіте на очах!!! Людей мучають у чергах до тих пір поки у когось не урветься терпець і людина сама буде просити прийняти скоріше і буде пропонувати кошти окрім тих, що по квитанціям....Ось нотаріус Капранчук О.В. уже й машинку прикупила за людські калими, і ремонт у квартирі шикарний зробила, ось уже і шубка новенька на ній блестить, переливається. Все це добре, якби бізнес був би приватний.... ну крутилася та й заробила. Але ж ні! Нотаріус то державний, тобто на зарплату людина працює.....а виходить ,що на себе. Ганьба таким нотаріусам!!!!

Залиште відгук о роботі нотаріуса. Для цього оценіть роботу від 1 до 5 та заполніть форму нижче: