Капранчук Оксана Владимировна

Частный нотариус

Номер свидетельства о праве на занятие нотариальной деятельностью № 6881.
1.0
2 отзыва

Капранчук О.В. работает в Радомышль.

Контактная информация:

Рабочий телефон: (04132) 4-24-66, 4-22-96

Адрес: Украина, Радомышль, Школьный переулок, 11


Город / область: Радомышль (Житомирская область)
Район: район Центр

График работы:

Понедельник08:0020:00
Вторник08:0020:00
Среда08:0020:00
Четверг08:0020:00
Пятница08:0020:00
Сейчас закрыто
Суббота08:0020:00
Воскресенье08:0020:00

Записаться на прием
к нотариусу

Карта проезда

График работы и приема могут измениться! Предварительно уточните по рабочему телефону нотариуса Капранчук О.В.


Отзывы о работе нотариуса Капранчук Оксана Владимировна

Альона
Повністю згідна з попереднім коментарем , взагалі не змогла потрапити ,подзвонити ,коли хотіла запитати на місті мені нагрубили і сказали закрити двері !черга за пів року !по блату отримала посаду і користується службовим становищем
Олександр
Людина не на своєму місці. Приходить на роботу пізно, коли уже зібралася велика черга людей. Приймає за робочий день аж 2 чоловіка максимум, довго і нудно. Використовує своє службове становищє для самозбагачення, ганяючи клієнтів туди сюди. Державну посаду обернули у досить прибутковий бізнес. Працюють усією сімєю. Мати нотаріус Капранчук О.В., син з нею поруч консультує та приймає людей теж( надає послуги по суду, бере підряди на землю і т.д), іще двоюрідна сестра нотаріуса теж там крутиться як може, Ірина Глушакова. І бізнес цвіте на очах!!! Людей мучають у чергах до тих пір поки у когось не урветься терпець і людина сама буде просити прийняти скоріше і буде пропонувати кошти окрім тих, що по квитанціям....Ось нотаріус Капранчук О.В. уже й машинку прикупила за людські калими, і ремонт у квартирі шикарний зробила, ось уже і шубка новенька на ній блестить, переливається. Все це добре, якби бізнес був би приватний.... ну крутилася та й заробила. Але ж ні! Нотаріус то державний, тобто на зарплату людина працює.....а виходить ,що на себе. Ганьба таким нотаріусам!!!!

Оставьте отзыв о работе нотариуса. Для этого оценить работу от 1 до 5 и заполнить форму ниже: