Нещодавно була присутня під час укладання угоди купівлі-продажу. Угода укладалася поза межами нотаріальної контори і це вже насторожує. Потрібно зазначити, що з урахуванням специфіки саме цієї угоди, продавець і покупець навіть не бачили одне одного, тобто про обізнаність із документацією до укладання угоди мови взагалі не йде. Під час укладання угоди нотаріусом не було роз'яснено сторонам взагалі нічого щодо цієї угоди. Жодних документів щодо майна яке відчужується нотаріусом не оглядалося і покупцю не пред'являлося. На вимогу ознайомитися з документами. нотаріус відмовила і сказала що не зобов'язана цього робити. Правда, зміст угоди надала для ознайомлення, бо його ж потрібно було підписати. Тому, велике питання до чесності, добропорядності і прозорості дій цього нотаріуса. При таких умовах укладання угоди дуже легко замість бажаного результату отримати проблему на довгі роки.
Turan
Вже другий рік як знаю Людмилу Сергіївну і її колектив, дуже теплі люди. Дуже приємно що по цей день маю зв?язок з нею і будь який час можу подзвонити і поцікавитись, тому що якщо Ви один раз обслуговувались то автоматично враження що ви вже дуже близькі люди. Хочу від себе подякувати Людмилі Сергіївні за її професіоналізм, людяність та за відношення до клієнтів.
Turan
Вже другий рік як знаю Людмилу Сергіївну і її колектив, дуже теплі люди. Дуже приємно що по цей день маю зв?язок з нею і будь який час можу подзвонити і поцікавитись, тому що якщо Ви один раз обслуговувались то автоматично враження що ви вже дуже близькі люди. Хочу від себе подякувати Людмилі Сергіївні за її професіоналізм, людяність та за відношення до клієнтів.