Отзывы о работе нотариуса Черная Людмила Сергеевна
Ірина
Нещодавно була присутня під час укладання угоди купівлі-продажу. Угода укладалася поза межами нотаріальної контори і це вже насторожує. Потрібно зазначити, що з урахуванням специфіки саме цієї угоди, продавець і покупець навіть не бачили одне одного, тобто про обізнаність із документацією до укладання угоди мови взагалі не йде. Під час укладання угоди нотаріусом не було роз'яснено сторонам взагалі нічого щодо цієї угоди. Жодних документів щодо майна яке відчужується нотаріусом не оглядалося і покупцю не пред'являлося. На вимогу ознайомитися з документами. нотаріус відмовила і сказала що не зобов'язана цього робити. Правда, зміст угоди надала для ознайомлення, бо його ж потрібно було підписати. Тому, велике питання до чесності, добропорядності і прозорості дій цього нотаріуса. При таких умовах укладання угоди дуже легко замість бажаного результату отримати проблему на довгі роки.
Turan
Вже другий рік як знаю Людмилу Сергіївну і її колектив, дуже теплі люди. Дуже приємно що по цей день маю зв?язок з нею і будь який час можу подзвонити і поцікавитись, тому що якщо Ви один раз обслуговувались то автоматично враження що ви вже дуже близькі люди. Хочу від себе подякувати Людмилі Сергіївні за її професіоналізм, людяність та за відношення до клієнтів.
Turan
Вже другий рік як знаю Людмилу Сергіївну і її колектив, дуже теплі люди. Дуже приємно що по цей день маю зв?язок з нею і будь який час можу подзвонити і поцікавитись, тому що якщо Ви один раз обслуговувались то автоматично враження що ви вже дуже близькі люди. Хочу від себе подякувати Людмилі Сергіївні за її професіоналізм, людяність та за відношення до клієнтів.
Юлія
Дуже хороший нотаріус. Кваліфікована фахова допомога. Все зрозуміло роз’яснено, простими словами, для простих людей .Професіоналізм, порядність, пунктуальність, доброзичливість – це тільки частина того, що притаманно Людмилі Сергіївні.
Ірина
Дуже обізнаний спеціаліст, чуйна, приємна у спілкуванні людина. Графік роботи дуже гнучкий, що приємно вражає
ФГ "Регул"
Працюємо, з Людмилою Сергіївною, не так давно. Але, впевнились у професійності, людяності, надійності, компетентності. Можна і далі подовжити цей список.... Щиро дякуємо, Вам. Вашому колективу, який є справжнім помічником, підтримкою. Бажаємо Вам, тільки успіху в своїй роботі. Вдячних клієнтів. З повагою ФГ Регул.
Наталя Бордюжа
Знаю Людмилу давно, гарна як в роботі, так і в житті! Фахівець в своєму ділі! Хороших, вдячних тобі клієнтів!
Юлія
Знаю Людмилу дуже давно! Людина з великої літери! Допомогала не один раз нашій родині у вирішенні нотаріальних питань. Швидко і згідно законів. Були термінові випадки у нас і до нас ставились з розумінням і повагою. Щиро дякуємо Людмилі та її команді за працю. Бажаємо сил, натхнення, здоров'я та мирного неба!
Inessa
Найкращій фахівець в своїй галузі, дуже приєна і людяна. Коли інші законів не знають і голову морочать людям, тут все чітко, швидко і локанічно. Дуже дякую за Вашу працю!
Світлана
Дуже позитивні враження від спілкування та отримання послуг оформлення. Людмила Сергіївна справжній досвідчений фахівець, професійний, грамотний. Дуже уважна і відповідальна, компетентна і комунікабельна. 100% орієнтованість на клієнта. Усі роз‘яснення надаються чітко і зрозуміло. Ви можете отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання.
Я вкрай задоволена тим, що звернулася саме до Людмили Сергіївни. І дуже раджу іншим звертатися до цієї чудової жінки і прекрасного спеціаліста. Ви гарантовано отримаєте позитивний результат!